Piegādes iespējas un nosacījumi.

Mēs nodrošinām piegādi uz vairākām valstīm. Ja, reģistrējoties, sarakstā Jūs neatrodiet  valsti, kurā dzīvojiet, uzrakstiet mums, un mēs individuāli izskatīsīm piegādes iespējas jūsu valstī.

Piegādes cena tiek aprēķināta pasūtījuma noformēšanas laikā un ir atkarīga no piegādes adreses un pasūtījuma svara. Jums nav jāpasūta preci un nav jāievada savas kredītkartes numuru, lai uzzinātu piegādes izmaksas. Jums jaaizpilda pirkums mūsu mājāslapā un, kad prece ir izvēlēta, jānospiež "Pasūtīt" - visas izmaksas Jūs redzēsiet pirmajā solī. 

Izvēloties piegādes adresi ārpus Latvijas robežas, lūdzam uzmanīties, jo atkarībā no katras valsts likumdošanas ir iespējamas papildus izmaksas – muitas nodokļi, nodokļi par ievesto preci. Šīs izmaksas nav iekļautas piegādes cenā un ir jūsu pašu atbildībā.

Piegādes metodes:

1. Piegāde ar Omniva.

Piegāde uz izvēlēto Omniva pakomātu. Atvērts 24 stundas diennaktī. Piegādes termiņš ir 1-2 darba dienas. Minimālā pasūtījuma summa nav.

Omniva pakomātu saraksts un karte: www.omniva.lv/privats/adreses

Tiklīdz sūtījums tiks ievietots pakomātā, īsziņa tiks nosūtīta saņēmējam uz telefona numuru. SMS paziņojumā tiks norādīts durvju atvēršanas kods, kas sastāv no 6 cipariem. Esot pie pakomāta ir jāizvēlas  "Saņemt" un jāievada 6-ciparu kods kas tika nosūtīts uz Jūsu telefonu. Pēc SMS saņemšanas pakas saņēmējam ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā.

2. Piegāde ar DPD.

Piegāde uz izvēlēto DPD Pickup Skapi vai Pickup Bode punktā. Minimālā pasūtījuma summa nav. Piegādes termiņš ir 1-2 darba dienas.

DPD Pickup punktu saraksts un karte: www.dpd.com/lv/sakums/pickup_tikls

Tiklīdz sūtījums tiks ievietots pakomātā, īsziņa tiks nosūtīta saņēmējam uz telefona numuru. SMS paziņojumā tiks norādīts PIN-kods. Ja piegāde bija noformēta uz pakomātu, tad esot pie pakomāta ir jāievada PIN kods. Ja piegāde noformēta uz Pickup punktu, tad nepieciešams nosaukt pakas saņēmēja vārdu, uzvārdu un PIN kodu vai uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, autovadītāja apliecību, ID karti). Pēc SMS saņemšanas pakas saņēmējam ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā.

4. Latvijas Pasts piegāde.

Pasta sūtījums, kurš būs piegadāts uz noradīto pasta nodaļu (pasta indeksu) pēc apmaksas saņemšanas. Piegādes termiņi ir atkarīgi no piegādes adreses, vidēji no 2 līdz 3 darba dienām. Minimālā pasūtījuma summa nav.

Piegādes iespējas citās valstīs.

1. Piegāde ar Omniva. Piegāde uz izvēlēto Omniva pakomātu. Atvērts 24 stundas diennaktī. Piegādes termiņš ir 1-2 darba dienas. 

Omniva pakomātu saraksts: www.omniva.lv/privats/adreses

2. Latvijas Pasts piegāde. Pasta sūtījums, kurš būs piegadāts uz noradīto pasta nodaļu (pasta indeksu). Piegādes termiņi ir atkarīgi no piegādes adreses, vidēji no 3 līdz 5 dienām, pēc apmaksas saņemšanas. 

Starptautiskās piegādes iespējas.

1. Latvijas Pasts piegāde. 

2. Piegāde ar DPD.

Ja Jums rodas jautājumi, droši uzrakstiet mums. 

0
Salidzini.lv logotips Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos